تبلیغات
world in game - آپدیت جدید بازی pubg mobile

آپدیت جدید بازی pubg mobile

سه شنبه 2 مرداد 1397 01:40 ب.ظ

نویسنده این مطلب: damian wayne
موضوع: سوم شخص ? معرفی ? عکس ? اخبار ?

خب سلام مجدد دوستان .
اونایی که پابجی موبایل بازی می کنن می دونن که دیروز نه روز قبلش وقتی وارد پابجی موبایل شدن پیغامی مبنی بر اینکه سرور های پابجی به اندازه 8 ساعت آفلاین هستند و بعد از دوباره آنلاین شدن سرور ها آپدیت جدید بازی منتشر میشه . و اگر به سایت tencent game می رفتید می دیدید که تغییرات آپدیت جدید رو که هنوز در نسخه جهانی منتشر نشده اما در نسخه چینی به صورت نسخه بتا منتشر شده رو نوشته که عبارتند از :
1_ اضافه شدن بخش war mode ( حالت جنگ ) به بازی :
خب وار مود که خیلی وقته به پابجی pc وارد شده این دفعه در آپدیت شماره 0.7.0 اضافه شده و برای اون عده ای که نمی دونن وار مود چیه : war mode حالتی از بازیه که زیاد به بتل رویال ربطی نداره وشما همراه یک اسلحه ابتدایی از هر سری تفنگ ( مثلا مسلسل ها یا اسنایپر ها ) به پایین از همون هواپیمای معروف به پایین پرت می شید و این دفعه هم باید به صورت تیم های 5 تا 10 نفره دشمنان رو قلع وقمع کنید اا فرقش اینه که این دفعه چه خود شما بمیرید چه دشمن شما و چه هم تیمی شما بعد از ثانیه هایی کوتاه دوباره ری اسپاون شده و با همون اسلحه ابتدایی از هواپیما به پایین پرت میشن . و اضافه کنیم که اون air drop های معروف پابجی که قرمز رنگ هم هستن هر ده دقیقه یک بار به سوی زمین روونه میشن .
2_ اضافه شدن اسنایپر جدیدی به نام SLR rifle
خب این هم همون اسلحه fal خودمونه توی کالاف دیوتی mw 
و این هم اضافه کنم که پلیرای بتا می گن کهاین اصلحه قوی ترین اسلحه در کل اسنایپرای بازی پابجی موبایله ! البته من که شک دارم و این گفته رو تایید نمی کنم .
3_ اضافه شدن آپشن گذاشتن red dot sight بر روی اسلحه DP 28
خب تا اونجایی که اطلاع داشتین بر روی مسلسل سنگین DP28 روس در بازی پابجی نمی تونستیم red dot sight نصب کنیم . اما تو آپدیت جدید میشه /:
4_ اضافه شدن اسکوپ های ( دوربین های ) x3 و x6 !!!!

این دوتا هم دوربین های جدید بازی هستن که در آپدیت جدید اضافه شدن 
5_ یک ماشین جدید و منور ! ( flare gun )

اینم که منور خودمونه که باهاش می تونیم یارامونو خبر کنیم و علامت بدیم .
6_ رقص!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعله اینم که معلومه قشنگ از روی فورت نایت اسکی رفته /:
خب با این قابلیت هم می تونید برقصید و علامت بفرستید /:
تا یه خبر دیگه بدرود .دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 2 مرداد 1397 02:15 ب.ظ