تبلیغات
world in game - معرفی : سبک بتل رویال

معرفی : سبک بتل رویال

سه شنبه 29 خرداد 1397 02:41 ب.ظ

نویسنده این مطلب: damian wayne
موضوع: سوم شخص ? متفرقه ? عکس ? اکشن و شوتر ? معرفی ?
خب قطعا توی دنیای شوتر های آنلاین و سبک بقا یکی از پر طرفدار ترین سبک های بازی سبک بتل رویاله .
ولی شاید خیلی از شما ندونید سبک بتل رویال چیه اما مهم نیست امروز یاد می گیریم !
خب 
اینجوری نسبت به سبک بتل رویال توضیح بدیم که فکر کنید بعد از جنگ جهانی دوم ژاپن دست یه دیکتاتور می افتاد . این خلاصه کتابی به نام ( بتل رویال ) هستش که بخشی از کتاب اینجوره که هر از چند گاهی 15 دانش آموز دبیرستانی ربوده می شدند و در مکانی به جون هم انداخته می شوند تا هر کس برای کشتن دیگری تلاش کند !
با این تفاسیر سبک بتل رویال هم همینه !
شما به همراه تعداد دیگه ای پلیر واقعی و آنلاین از یک هواپیما به سمت زمین پرت می شید و باید به دنبال منابع مثل بانداژ و کیت و کوله پشتی و لوازم دفاعی مثل فلش بنگ و تفنگ و سلاح سرد بشید . خب تا اینجاش که خوبه . اما مشکل اینجاس که اون تعداد پلیر به دنبال کشتن شما و حذف شما از مچ هستن . چون اگر کسی بتونه بدون اینکه کشته بشه آخرین نفری باشه که زنده می مونه جایزه در انتظارشه /:
شما سعی می کنید با استراتژی های مختلف مانند کجا پریدن از هواپیما و کشتن پلیر ها برداشتن کدام اسلحه ها و زنده موندن و ... به اون جایزه برسید . 
بنیان گذار اصلی سبک بقا و بتل رویال بازی : playerunknowns battlegrounds یا به طور عامیانه بازی معروف پابجی بوده که همراه صد بازیکن دیگه از یه هواپیمای کوفتی پیاده میشیم توی جهنم کوفتیه دیگه /: و باید برای زنده موندن و کشتن دیگر پلیر ها تلاش کنیم /:

از دیگر رقبای سر سخت پابجی به بازی فورت نایت میشه اشاره کرد که بیشتر روی ساخت و ساز دفاعی و ذهن سر و کار داره . البته اینم بگم که خیلی ها ممکنه پابجی رو به فورت نایت ترجیح بدن مثل من . چون پابجی بیشتر با واقعیت ها کار داره یعنی اصلحه ها  ماشین ها واقعی هستن . اما بازی فورت نایت تخیلیه .
البته چند وقت ها این دو رقیب به دادگاه کشیده شدن ! چون که پابجی از فورت نایت به دلیل نقض قوانین کپی رایت شکایت کرده ! یعنی گفته فورت نایت از یه سری از قابلیت های پابجی بدون اجازه کپی کرده ! که البته درست هم هست .
البته این دو رقیب روی pc هستن اما چند وقت پیش بلاخره روی موبایل منتشر شدن . ( فورت نایت رو نمی دونم و مطمئن نیستم اما پابجی رو مطمئنم ) 
خب دوستان اینم معرفی امروز 
امید وارم خوشتون اومده باشه 
توی قسمت نظرات می تونید چیز دیگه ای که دفعه بعد معرفی کنم رو بگید .
نظر فراموش نشه 
دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 خرداد 1397 03:04 ب.ظ