تبلیغات
world in game - معرفی cod : black ops 4

معرفی cod : black ops 4

یکشنبه 27 خرداد 1397 01:43 ب.ظ

نویسنده این مطلب: damian wayne
موضوع: اخبار ? عکس ? معرفی ? اول شخص ? اکشن و شوتر ?
واقعا این علاقه اکتیویژن رو به منتشر کردن کالاف های آینده نمی دونم ولی به هر حال تف سر بالاست دیگه کاریش نمیشه کرد /:
خب همون طور که می دونید سری کالاف دیوتی بلک آپس از شماره 2 به بعد رفتش توی آینده و گند زد به تصوراتمون از کالاف /:
ولی خب خوشبختانه امسال که تمام هواداران اکتیویژن منتظر یه کالاف سنتی در حال و هوای حال بودند ناگهان اکتیویژن کل آمال و آرزو های آنان را قهوه ای نمود و گفت بیاید خوب شد ؟؟؟ دوباره بلک آپس و دوباره آینده و دوباره گند زدن /:

اما این گند زدن ها مثل قبل نیست !! این یه گند فراتر از گنده !!!
چرا ؟؟؟؟
چون که :
با توجه به تحقیقات و تلاشی که دانشمندان اکتیویژن !! در باره بازی های رایانه ای کردن فهمیدن که دیگه این جنگولک بازیا که چمیدونم بخش داستانی و مولتی پلیر و ... قدیمی شده تغییراتیو رو بلک آپس 4 اعمال کردن که عبارتند از :
حذف 100 درصدی و کامل بخش داستانی از بازی :یعنی دیگه بازی بخش single player  و تکی و داستانی نداره /: هیچ جایگزینی هم براش نذاشتن /:
اضافه کردن بخش بتل رویال به بازی !!!!!!!!!!!!!!!! : خب ظاهرا اکتیویژن با شرکت تنکنت قرارداد بسته  ( البته این یه شوخی بود /: قرار داد نبسته واقعا که /: ) یا شایدم کمپانی فکر کرده که قراره پابجی یا فورتنایت بسازه /:
خب در نهایت چیزی که از کنفرانس و تریلر فهمیدیم این بود که یه تغییر دیگه که تو بازی دادن اینه که همون طور که بخش زامبی وجود داره اما این دفعهزامبی ها توی روم باستان هستن و قراره با سلاح های باستانی توی کولوسئوم با زامبی ها مبارزه کنیم البته نمی دونم که بخش زامبی سنتی که با اسلحه های آینده و تک نفره هست هم هنوز وجود داره یا نه اما به هر حال امید واریم با اینکه دیگه امیدی به سری cod نیستش اما همین رو خوب بزنه

دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 خرداد 1397 02:31 ب.ظ