تبلیغات
world in game - ارتش فرازمینی ها(بهترین بازی های ایرانی)

ارتش فرازمینی ها(بهترین بازی های ایرانی)

پنجشنبه 24 خرداد 1397 12:44 ب.ظ

نویسنده این مطلب: black_ roz
موضوع: عکس ? معرفی ?
1.زولا(توضیحات قبلا ارائه شده)
2.شبگرد(توضیحات قبلا ارائه شده)
3.ارتش‌های فرازمینی:

سبک: تیراندازی اول شخص
سازنده: شرکت راسپینا
ناشر: نامشخص
پلتفرم: PC

اواخر سال گذشته بود که پیش نمایش یک بازی جدید ایرانی بسیاری از بازی خور ها را شگفت زده کرد. بازی ارتش‌های فرازمینی اکنون جزو بازی‌های انگشت‌شمار ایرانی است که از نظر گرافیکی تنه به تنه بازی‌های غربی می‌زند. ظاهر بازی واقعا دیدنی و جذاب است و مدل‌سازی و رنگ‌آمیزی آن با استادی صورت گرفته است.

این بازی که در سبک شوتر اول شخص کار شده، به آینده‌ای نسبتا دور می‌پردازد؛ آینده‌ای که در آن بر سر انرژی‌های نویافته جنگ در گرفته و ایران هم جزو ابرقدرت‌های کاشف این انرژی است. گروهی برای انجام ماموریت به یک سیاره غریبه اعزام می‌شود.

بیشتر زمان بازی در پالایشگاه فضایی رخ می‌دهد، اما مراحلی هم در صحرا وجود دارد که به زیور معماری باستانی هخامنشی مزین شده است. راسپینا قصد دارد در پس داستان اکشن بازی، پیامی صلح‌جویانه و انزجار از جنگ‌ستیزی را به نمایش بگذارد. موسیقی بازی قرار است درون‌مایه‌ای هیجان‌انگیز داشته باشد و با دموی نمایش داده شده، پیشاپیش بدون اغراق، می‌توان روی کار عالی گویندگان (همچون آقای والی‌زاده) حساب کرد. دوبله نسخه انگلیسی بازی نیز توسط گویندگان شبکه‌های بین‌المللی صدا و سیما کار شده است.


کیفیت عاااااااااااللللللیییییی در حد کلاف و ریمبو

پیشنهاد میشه


منبع:  با کمی تغییرات و توضیحات topinearth
دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 26 خرداد 1397 10:07 ب.ظ