تبلیغات
world in game - معرفی بازی : wolfenstein new order

معرفی بازی : wolfenstein new order

دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 11:46 ق.ظ

نویسنده این مطلب: damian wayne
موضوع: اول شخص ? معرفی ? اکشن و شوتر ? عکس ?
خب سلام مجدد 
خواستم یه سری بازی خوب معرفی کنم به نام wolfenstein 
که به شخصه خودم بازیش نکردم
ولی خب جالب به نظر میاد 
  

موضوع بازی از این قراره که توی سال 1945 به جای شکست نازی های آلمانی و خودکشی هیتلر نازی ها به تکنولوژی فوق پیشرفته دست پیدا می کننو هیتلر هم به عنوان فرمانروا و پیامبر نازی ها کل دنیا رو به زانو در میارن !!
داستان بازی توی سال 1960جریان داره ولی بسیار پیشرفته تر !! اما آلمان ها چجوری به این تکنولوژی وحشتناک و پیشرفته که حتی ئر عصر الان هم وجود نداره دست پیدا کردند ؟؟؟خب ... بهتره خودتون از توی بازی بفهمید اما به چه قیمت به تکنولوژی رسیدن ؟؟
بعد از پیشرفت چشم گیر آلمان های نازی هیتلر که در راس قدرت بود دستور حمله با بمب های اتمی به سر تاسر آمریکا  رو میده و آمریکا به طرز فجیعی تسلیم شد . 
مسکو به زانو در آمد . اتحاد جماهیر شوروی بعد از حمله ژرمن ها به استالینگراد و مقاومت بی شمار ارتش سرخ روسیه و حتی با کمک سلاح های پیشرفته روسی مثل sg _42 و ppsh 41 با اون نواخت گلوله افسانه ای !!اما روسیه هم تسلیم شد و به پایگاه نازی ها تبدیل شد . حالا روسیه و ارتش سرخ در آتش می سوزند. مسکو در آتش اشتباهاتش به خاکستر تبدیل شد .
ژاپنی ها در باتلاق های خودشون غرق شدن !
گروه ضربت چو کو نو چینی ها به کلی به عقب نشینی کرد و جهان در برابر آلمان ها به زانو در آمد . هیچ کس جرئت کوچک ترین اهانتی به آلمان ها نداره به جز شخصی لهستانی وطن پرست به نام : بلازکوویچ
و ما هم کنترل شخصیت اون رو به عهده داریم

خب 
اما تفنگ ها و آلمان ها !!! تفنگ ها بسیار پیشرفته شدن و آلمان ها به تکنولوژی های ضد گلوله و ربات های بسیار غول پیکر و... دست یافتن !!
و ما یه تنه می خوایم ارتش نازی رو عقب بنشونیم ! زنده باد هیتلر /:
به نظر من بازی بسیار خوبیه . 
در ضمن یکی از شخصیت های دشمن اصلی به جز هیتلر ژنرال فراو انژل هستش که یه فرمانده خانم نازی هست و دختران آلمان رو مجبور به پیوستن به آلمان نازی می کنه . هر کسی هم که مقاومت کنه گردنش زده میشه !

دیگه بقیه بازی رو باید خودتون تجربه کنید 
به نظر بازی جالبی میاد 
این بازی رو شرکت بتیزدا منتشرکرده که طبق همیشه سیستم مورد نیاز بازی رو انقدر بالا تر میگه که حد نداره !! مثلا میگه پردازنده core i 5 و ram 6 !  اما در اصل با ram 4 و core i3 هم میشه بازی رو اجرا کرد ! 
یه نکته جالب هم که یادم رفت بگم این بود که در مرحله آخر وقتی نازی ها تمام تجهیزات رباتیک و ... خودشون رو برای دفاع از خودشون برای ما اوردن بیرون حتی موفق به ساخت حیوانات بسیار وحشی دست ساز شده بودن !! مثلا موجودات آهنی و مسی بسیار بزرگ وحشی چهار پا که میبینی هر کدومو که با بدبختی می کشی 4تا دیگه میان تا به عزا بشوننت !!
خب به هر حال 
امید وارم بتونید بازیش کنید !
لحظات گیمینگ خوبی رو داشته باشید!
نظر یادتون نره !دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 01:07 ب.ظ