تبلیغات
world in game - معرفی : شبیه ساز خلبانی flight simulator x deluxe edition

معرفی : شبیه ساز خلبانی flight simulator x deluxe edition

دوشنبه 9 بهمن 1396 03:14 ب.ظ

نویسنده این مطلب: damian wayne
موضوع: معرفی ?
سلام دوستان خوبید خوشید سلامتید ؟؟
خب ببخشید که یه مدت نبودم ولی قول میدم از این به بعد باشم همیشه 
خیلی خب شروع کنیم 
می خوام یه شبیه ساز معرفی کنم به نام flight simulator x deluxe edition که واقعا عالیه و انقدر حرفه ایه که مخصوص خود خلبانا طراحی شده !!!
این محصول فقط یه بازی نیست یه کلاس خلبانیه !! چون علاوه بر خود بازی ( که چهارتا دیسکه ) یه کتاب 216 صفحه ای هم داره که فقط یه خلبان می تونه بخونتش چون پره از اصطلاحات مخصوص خلبانا که واقعا من به شخصه متوجه نمی شم /:
تو این شبیه ساز 3 نوع بخش هواپیمایی داریم که عبارتند از : هواپیما های غیر نظامی یا مسافر بری ( civil airplain) 
هواپیما های نظامی یا جنگنده ها ( military airplain ) 
بالگرد ها و هواپیما های غول پیکر ( vtol)
در ضمن یه سری چیز باحال :1_ این بازی حدود 24490 فرودگاه داره!!!! که تمام فرودگاه ها دارای علامت های چراغ ها و خط کشی باندها و پارکینگها و تاکسی -وی ها هست که تو 223 کشور جهانه و بیشتر از 15750شهر از سراسر دنیارو داره که 95 تا از اونا توی ایران عزیزمونه و 103 فرودگاه ایران که شامل فرودگاه امام خمینی هم هستش .
2_ این شبیه ساز شرایط واقعی آب و هوایی رو داره !!! توی حالت آفلاین خودش به صورت رندوم مطابق با اون کشور آب و هوا و روز و شب رو تایین می کنه ولی اگر فقط اینترنت داشته باشید آب و هوای آن شهر و فرودگاه رو همونجور که واقعا تو اون لحظه هست می بینید !!!!!!!!!!!!!
3_می تونید به صورت آنلاین یکی از دوستاتونو به عنوانه کمک خلبان انتخاب کنید !!!
4_ این بازی قابلیت اینو داره که شما بهش برنامه پرواز بدیدو خلبان خودکار داشته باشه و بتونید سوختو کنترل کنید و تمام قابلیت های یک هواپیما ( تمام قابلیت ها!!!)
5_در این بازی برج مراقبت به شما کمک می کند و به شما اجازه فرود و برخاست و شرایط آبو هوایی و ترافیک پرواز و ... رو بهتون میگه !!!
امید وارم لذت ببرید 

نظر فراموش نشهدیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 9 بهمن 1396 03:58 ب.ظ